אישים בולטים

בוריס וולפמן עם זוגתנו בחופשה משותפת

בוריס וולפמן: סוד ההצלחה של היזם הישראלי

ישראל נחשבת בשנים האחרונות כמובילה בתחומה בתחומי החידושים בהייטק ובתחומים רבים נוספים. משקיעים מחו"ל בוחרים להשקיע בפיתוחים ובחברות סטארט אפ ישראליות, כך ששמה של ישראל  כמובילה בחידושים עסקיים מגוונים מקדם אותה בעולם ואת מעמדה בעולם העסקי. בהקשר לכך, אחד השמות הבולטים בישראל של יזם ואיש עסקים מצליח הוא בוריס וולפמן.

החברה בבעלותו, "Royal Innovative", היא מובילה בתחומה בסחר בינלאומי, במימון פרויקטים בתחומי חקלאות ותחומים נוספים, שינוע לוגיסטי, שירותים של ייבוא וייצוא עבור סחורה חקלאית, פחם, חומרי בנייה, ציוד בתחום הרפואה, מזון ועוד תחומים רבים נוספים, אשר החברה מתמחה בהם וכן בעלת קשרים בינלאומיים חשובים בעולם העסקי.

החברה מעניקה שירותים לוגיסטיים בהיבט הבינלאומי, מסייעת במימון של פרויקטים וחברות סטארט אפ באמצעות סיוע במימון כספי וכן מול משקיעים פרטיים ושירותי אנליזה פיננסית, כדי לסייע לבעלי עסקים בתחילת דרכם, לממש את חלומם.

ואיך הכל התחיל? הכל החל למעשה, על ידי חזונו של בוריס וולפמן, אשר שאף לממש את חלומו להצלחה עסקית בתחומי ייבוא וייצוא של חומרי גלם מגוונים. בוריס וולפמן חלם תמיד להרחיב את פעילותו ואת חזונו, אל מעבר לים, כדי להצליח לממש את חזונו העסקי.

בוריס וולפמן הוא איש עסקים ויזם מצליח, אשר מעוניין לסייע ליזמים אחרים, לפרוץ גבולות אל מעבר לים, ולהגשים את החלום העסקי שלהם. באמצעות קשרים עסקיים רבים ושיתופי פעולה מכובדים, שרכש לעצמו בוריס וולפמן לאורך השנים, הוא מסייע ליזמים רבים ישראלים, לפרוץ לשוק הבינלאומי.

סוד ההצלחה של בוריס וולפמן, אחד היזמים הישראלים המצליחים ביותר, הוא עקשנותו להצליח ולא לוותר בדרך להגשמת חלומותיו העסקיים וכן הניסיון והידע העצום שרכש לאורך השנים, אודות המורכבות של העולם העסקי.

הוא מסייע ליזמים ובעלי חברות לקדם את חלומם, וכן שיתופי הפעולה שלו עם חברות ותאגידים בתחומי פחם, יהלומים, חקלאות ועוד, ברחבי העולם, מתייגים אותו כאחד היזמים הישראלים המצליחים ביותר. שיתופי פעולה של בוריס וולפמן מול מדינות שונות, כגון מול טורקיה, בתחום החקלאי, מאפשרת לו לקדם את המוניטין החיובי של ישראל, בנוסף למוניטין העסקי שלו, כיזם מוצלח ביותר, ואת מעמדה של ישראל כמעצמה עסקית.

אין ספק שיזמים עסקיים מצליחים מישראל מקדמים את מעמדה של ישראל כמדינה מוצלחת בעלת יזמים מוכשרים ואשר בה נמצאים אנשי העסקים המנוסים והמוצלחים ביותר בעולם. בוריס וולפמן הוא דוגמא לסיפור הצלחה ישראלי, של יזם מצליח, אשר ממשיך להרחיב את תחומי הפעילות של החברה שלו, Royal Innovative, לתחומי פעילות חדשים ורווחיים, אשר תורמים לפעילות העסקית של החברה ומקדמים את מעמדה של ישראל כמעצמה עסקית.

בוריס וולפמן לא וויתר על חלומו להצליח בעולם, וכן ניסיונו ויכולותיו ליצור שיתופי פעולה מגוונים עם חברות ברחבי העולם, תרמו למעמדו כיזם מצליח ביותר, בעל רשת ענפה של קשרים ושיתופי פעולה ברחבי העולם, בתחומים רבים ומגוונים, כגון פחם ויהלומים, חקלאות ומזון וכן ברזל וענף המתכות למיניהם.

ייתכן שאחד מסודות ההצלחה של בוריס וולפמן הוא הגיוון בתחומי העיסוק שלו ושל החברה שלו, אשר מאפשרים לו ליצור שיתופי פעולה בינלאומיים רבים ומגוונים, עם חברות ואנשי עסקים ברחבי העולם. שיתופי פעולה של בוריס וולפמן עם אנשי עסקים מחו"ל מסייעים גם לחזק את מעמדה של ישראל ואת קשריה עם מדינות אחרות, בתחום העסקי, ומחזקים את המוניטין המוצלח של בוריס וולפמן כיזם ואיש עסקים מצליח.

פרופסור יהודה אדלר על עתיד עולם הרפואה המערבי

בכל שנה מתכנס ארגון בתי האבות (אב"א) לדיון במצבם הנוכחי ובמגמות הרלוונטיות לאזרחי גיל הזהב. בכנס האחרון נערכה בכנס פגישה מרגשת בין הרופא מספר 1 פרופסור יהודה אדלר, מומחה בינלאומי לקרדיולוגיה, ובין שר האוצר משה כחלון. בין השניים ידידות רבת שנים, וזוהי לא הפעם הראשונה לשניים בה דנו באחד הנושאים שתופסים לא מעט מתשומת ליבו של פרופ' אדלר.

בפגישתם, דנו השניים במצבם של הקשישים בישראל ובדרכים בהן ניתן לסייע להם לשפר את איכות החיים שלהם וליהנות מחיי רווחה טובים יותר. בעקבות הצלחתו של אדלר בהצפת הדחיפות של הטיפול בעניין, קבע שר האוצר בו במקום פגישה לשבוע שלאחר מכן בנוכחות נציגי אב"א, פרופ' אדלר, ח"כ טלי פלוסקוף וכמובן שר האוצר עצמו.

פרופסור יהודה אדלר: הגיל השלישי והרביעי – העתיד של עולם הרפואה המערבי

מבחינת יהודה אדלר, סוגיית הגיל השלישי והרביעי היא העתיד של עולם הרפואה המערבי. ככל שעוברות השנים, כך מצליח המדע להאריך עוד ועוד את תוחלת החיים עם שלל אפשרויות לפריצות דרך משמעותיות בתחום זה כבר בשנים הקרובות. אנשים חיים שנים רבות יותר והופכים להיות תלויים יותר בחברה הסובבת אותם.

כבר בעוד דור או שניים, יסתובבו בינינו אנשים בני 120 או 130, ונכון לרגע זה אנחנו כלל לא ערוכים לכך, לא מבחינה רפואית ולא מבחינה חברתית. לפרופ' אדלר לפחות אין כל ספק שכחלון הוא האיש הנכון לטיפול בבעיה החשובה הזו שבנפשנו.

יו"ר האיגוד האירופי למחלות קרום ושריר הלב

פרופ' יהודה אדלר, למי שלא מכיר, הוא אחד הקרדיולוגים הבכירים בישראל וקרדיולוג בכיר גם בזירה הבינלאומית. בעברו שימוש אדלר בשורה של תפקידים ניהוליים במוסדות רפואה מובילים בישראל, ובכלל זה מנהל המקצועות הרפואיים בבית החולים שיבא תל השומר.

כיום, מקדיש אדלר את מרב זמנו בתפקידו החדש כיו"ר הארגון האירופי למחלות קרום ושריר הלב, שם עסוק אדלר בקידום התחום והבאתו לקדמת השיח הרפואי בקהילה הקרדיולוגית הבינלאומית. במקביל, עסוק אדלר בשורה של עיסוקים המיועדים כולם לקדם את נושא מחלות קרום ושריר הלב, המחקר סביבן והיכולת של עולם הרפואה להתמודד איתן, על אף שמדובר לרוב במחלות נדירות שלא זוכות לתשומת לב רבה, לבטח לא מצד הציבור הרחב.

יו"ר הוועדה לפרס שר הבריאות לרפואה והלכה

כיום, משמש אדלר גם כיו"ר הוועדה לפרס שר הבריאות לרפואה, הלכה ורפואה זו השנה השנייה ברציפות. את המינוי קיבל יהודה אדלר משר הבריאות ליצמן, אשר מינה אותו לראשונה לפני שנה והחליט על מינויו לשנה נוספת לאחר ההצלחה של אדלר בניהול הוועדה ובהובלת עלייה חדה (פי 20) במספר הגשות למועמדות לפרס.

בנוסף, כאחד המרצים המבוקשים בעולם בתחום הקרדיולוגיה, עסוק אדלר גם בנסיעות לכנסים קרדיולוגיים בכל רחבי העולם, כנסים שגם בהם מתמקד אדלר בקידום התחום של מחלות קרום ושריר הלב.

מרצה בינלאומי בכיר ויקיר הקהילה היהודית בבלגרד

בכנס הקרדיולוגי הבינלאומי האחרון, שנערך בסרביה, עלה אדלר על הבמה כאחד המרצים הבכירים בכנס, שם הרצה על ההתוויות העולמיות החדשות לטיפול במחלות קרום ושריר הלב, התוויות שאותן גיבש בעצמו. באותו הכנס הוזמן אדלר לארוחת ערב ממלכתית בבית המלוכה הסרבי ובהשתתפות הנסיך והנסיכה הסרביים, שהזמינו את אדלר באופן אישי. באירוע המרגש, זכה אדלר למעמד מרגש עוד יותר כשהוזמן לבמה לקבלת אות יקיר הקהילה של הקהילה היהודית הסרבית בבלגרד.

מתוך כלל המעמדים בהם השתתף אדלר לאורך חייו המקצועיים, וישנם לא מעט כאלה, אירוע זה נצרב בליבו של אדלר כאירוע המרגש ביותר, שמביע אולי יותר מכל את החיבור בין הצלחתו המקצועית ובין תרומתו לקהילה ולפציינט שבקצה.

טיפוח הדור הבא של עולם הרפואה

אבל אם בוחנים את הדובדבן בקצפת של יהודה אדלר, הרי שמדובר בדור הצעיר של רופאים וקרדיולוגים, הרופאים שצפויים לתפוס את עמדות המפתח של עולם הרפואה כבר במהלך השנים הקרובות.

טיפוח דור הרופאים הבא הוא אחד מהתחומים בו משקיע אדלר יותר מכל, ורבים מבוגרי לימודי הרפואה, המתמחים והרופאים הצעירים אכן נושאים את עיניהם אל אדלר וסופגים ממנו ידע מקצועי רב כמו סט של ערכים מקצועיים של רופא בכיר המקדיש את חייו לנושאים הפחות מדוברים וסקסיים, אבל חשובים לא פחות מאחרים.