הפקת דפוס

בית דפוס קויק קופי מציע מגוון רחב של שירותים ואפשר להתייחס אליהם אם רוצים לדעת כיצד לבצע הפקת דפוס. אמנם הפקת דפוס היא כאמור לא השירות היחיד שמבצעים בבית הדפוס הזה, אך היכרות לעומק עם המאפיינים שלו היא דרך מעולה לבחור אנשי מקצוע. במילים אחרות, רוב שירותי הדפוס שואבים השראה מהאופן שבו מבצעים הפקת דפוס ואפשר גם להתרשם מפרויקטים קודמים לפני שמזמינים את השירות הזה.

הסוד של הפקת דפוס בא לידי ביטוי בהתאמה לצרכי הלקוחות. כאשר מתאמים שירות מהסוג של הפקת דפוס, מתייחסים בנפרד לכל אחד מקהלי היעד הבאים:

א. אנשים פרטיים – אנשים פרטיים זקוקים לשירותי הפקת דפוס של בית דפוס קויק קופי באירועים מיוחדים. אם למשל מדובר על ימי הולדת, ימי נישואין או חגיגות בר מצווה ובת מצווה, ניתן לנצל את ההזדמנות ולהדפיס כמויות גדולות של מסמכים בתוך זמן קצר.

ב. בעלי עסקים – רוב הביקוש לשירותי הפקת דפוס מגיע מכיוון בעלי עסקים. כאן היתרון הוא שהפקת הדפוס היא הוצאה מוכרת לכל דבר ועניין, מה שמצמצם את חבות המס עבור בעל העסק. כמו כן, הפקת הדפוס מאפשרת לייצר פליירים, עלונים וחוברות שיווק וכך לקדם את העסק מול הלקוחות הקיימים או החדשים.

ג. עיריות ומוסדות – גם בסקטור הציבורי יש ביקוש מסוים לשירותי הפקת דפוס. המאפיין של שירות לעיריות ומוסדות הוא שצריך לעמוד בתנאי מכרז, לכן גם קיימת תחרות בין בתי הדפוס שיש להם מספיק שנות ניסיון וכלים רלוונטיים.

מה כוללת הפקת הדפוס?

התכנים שאותם מזינים אל תוך הפקת דפוס הם פונקציה של צרכי הלקוחות. באופן עקרוני, כל הפקת דפוס יכולה לכלול הדפסת מסמכים וגיליונות ויש גם הפקות מיוחדות של דפוס אופסט או הדפסת תכניות אדריכלות.

בכל מקרה, השאיפה היא לרכז כמה שיותר שירותי דפוס תחת קורת גג אחת. אם עושים זאת בצורה נכונה, מגדילים את הסיכוי לכך שהתוצר של הפקת דפוס יתאים גם לאנשים פרטיים וגם ללקוחות מסחריים. לאחר מכן, ניתן לבדוק את ההתאמה של השירות לדרישות המוסדות הציבוריים.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x