איך הפך קייטרינג האסאדו לשיגעון מסחרר?

זה יהיה לכם קשה מאוד לעבור תהליך של הפקת אירוע בלי להיתקל לפחות פעם אחת בלהיט של עולם האירועים – קייטרינג אסאדו. למעשה, זה יהיה בלתי אפשרי. האסאדו הפך בשנים האחרונות לשיגעון מסחרר בקרב מפיקי אירועים, ולא לחינם. איך זה קרה ולמה? על כך בשורות הבאות.

כל אחד וסגנון האירוע שלו

לומר שכולם מזמינים קייטרינג אסאדו לאירוע שלהם זה יהיה שקר. עולם האירועים הוא עולם מגוון ובו אפשר למצוא מגוון רחב של אירועים בעלי אופי שונה, סגנון שונה ומטרות שונות. בעלי אירועים רבים פשוט רוצים לערוך אירוע על מנת לציין אירוע חשוב בחייהם או בחיי בני משפחתם. עבורם, אין משמעות לאטרקטיביות של האירוע וכל עוד ישנה אווירה מזמינה ובעל האירוע מצליח לכבד כל אורח המגיע לאירוע, זה בהחלט מספיק.

בעלי אירועים אחרים לעומת זאת, מבינים שהאירוע הזה הוא אירוע חד פעמי והוא ייחרת במוחם של כל בני המשפחה במשך עשורים שלמים קדימה. בעלי אירועים אלה דווקא כן רוצים לערוך אירוע יוצא דופן ובלתי נשכח, ועבורם יכול קייטרינג אסאדו להיות הקלף המנצח שאף אחד מאורחי האירוע לא ישכח. בשורה התחתונה, לכל אחד יש את ההעדפות שלו ולא כל אחד זקוק לאטרקציות בכדי לחגוג את האירוע שלו, אבל עבור אילו שדווקא כן זקוקים למרכיב יוצא דופן ומיוחד באירוע שלהם, אסאדו היא בהחלט אפשרות מצוינת.

מה הופך את האסאדו לכל כך אטרקטיבי בעיני רבים?

אחרי שאמרנו את זה, עדיין לא ברור מדוע נבחר דווקא האסאדו ולא ארוחת שף גורמה למשל, כמרכיב מפתח ליצירת אירוע יוצא דופן ובלתי נשכח. ובכן, ארוחות שף גורמה גם הן נחשבות למודל קייטרינג שרבים מעוניינים לשלב באירוע שלהם, אבל לא בהיקף המתקרב לזה של קייטרינג אסאדו. הסיבות לכך הן רבות והן מתחילות בתפאורה – פינת מנגלים, ציוד צלייה מתקדם, צוות של גרילמנים וענן עשן אחד גדול שמפזר ניחוח ממכר בכל רחבי האירוע.

זה ממשיך בחוויית הבשר עם נתחים גדולים, עבים ועסיסיים שעוברים צלייה מדויקת עם תיבול מדויק שמשמר את טעמו ועסיסיותו של הבשר בדיוק על פי העקרונות הדרום אמריקאים. וזה נמשך עם כל מערך התוספות והסלטים הנלווים, שמותאמים במיוחד לבשר האסאדו. מסתבר שמרבית האנשים פשוט לא יכולים לעמוד בפני השילוב הזה, ורואים בו את השילוב האולטימטיבי במיוחד במדינה בה ישנה תרבות על האש מפותחת.

ומה לגבי המחיר?

כשבוחנים את כלל התנאים שאפשרו לאסאדו להפוך ללהיט בענף האירועים, כמובן שאי אפשר לדלג על עניין המחיר. ואכן, קייטרינג אסאדו נחשב לפתרון זול ביחס לאפשרויות אחרות שמיועדות להפוך את האירוע לייחודי ובלתי נשכח.

כך למשל, אם תבחרו להגיש לאורחים שלכם מנות שף גורמה, אתם נכנסים לטריטוריית מחיר אחרת לחלוטין מזו שבה נמצא האסאדו, ובדרך כלל בלי סיבה מוצדקת. האסאדו הוא שירות קייטרינג המועדף על ידי הציבור הרחב, ולכן גם חברות קייטרינג רבות מציעות את השירות. במצב זה שבו יש לכם מגוון רחב של אפשרויות להזמין את השירות, גם המחיר נוטה להישאר נמוך ולא להרקיע שחקים בדומה לארוחות שף גורמה.

מעת לעת נוצרים טרנדים חדשים בעולם האירועים. חלק מהטרנדים הללו נעלמים באותה מהירות בה הופיעו וחלקם נותרים איתנו לנצח. נראה כי קייטרינג אסאדו הוא טרנד שכבר הפך לסטנדרט ואת זה יכול להסביר רק דבר אחד – האסאדו מספק לבעלי האירועים את המרכיב הייחודי והמיוחד אותו הם מחפשים לאירוע שלהם, והוא עושה את זה במחיר זול יחסית.