ייעוץ עסקי

אדם שעובד במעבדה מחזיק שתי מבחנות.jpg

איך ניתן לעבוד עם חומרים מסוכנים במעבדות?

כדי להכין תרופות, חומרי ניקיון, חומרי נפץ ואפילו לבצע ניסויים שונים יש הצורך לעבוד עם חומרי גלם מסוימים הנדרשים בסביבת עבודה סטרילית. יכולות להיות לכך מספר סיבות, כאשר העיקריות שבהן: איננו רוצים שהעובדים יפגעו בריאותית ומצד שני איננו רוצים גם שחומרי הגלם יזוהמו מה שיפגע בתהליך הייצור או בתוצאות הניסוי לצורך העניין. אז איך ניתן לעבוד עם חומרים מסוכנים או כאלה הנדרשים בעבודה סטרילית במיוחד? עושים שימוש במנדפים.

מהם מנדפים למעבדות?

מנדפים למעבדות הם מכשירים מיוחדים הכוללים אקווריום זכוכית שבתוכו ניתן לעבוד עם חומרי הגלם. ישנם מנדפים בגדלים שונים וברמות אטימות שונות על מנת לאפשר עבודה עם חומרי גלם שונים בדרגות רעילות שונות. כמו כן ישנם מנדפים המיוחדים לעבודה עם חומרים ביולוגיים ומנדפים לעבודה עם חומרים כימיים. יש מנדפים שמחוברים אליהם כפפות מיוחדות שבאמצעותן בלבד ניתן לעבוד בתוך המנדף. המנדפים משמשים לצורך יצירת סביבת עבודה סטרילית החיונית מאוד בעבודה עם חומרי גלם מסוימים ו/או כאשר נדרשת סביבת עבודה סטרילית שאיננה מזהמת את חומר הגלם עצמו.

לייצר סביבת עבודה נכונה ובטוחה תוך שימוש במנדפים הנכונים ביותר לצרכים שלכם

ניהול מעבדה הוא לא דבר פשוט גם כך. בטיחות העובדים עומדת לנגד עינינו מדי יום ולאורך כל היום. בטיחות העובדים הנה בעדיפות ראשונה ובנוסף גם עבודה מקצועית וסטרילית עם חומרי גלם שונים לשמירה על טיב המוצר ו/או אמינות הממצאים של הניסויים המתבצעים במקום גם כן חיונית. לשם כך נעבוד עם מנדפים למעבדות אשר יספקו לנו את הסביבה הנדרשת לנו לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. כמובן שיש סוגים שונים של מנדפים המאפשרים עבודה עם חומרי גלם שונים, מנדפים בגדלים שונים ומנדפים עם דרגות אטימות שונות לעבודה עם חומרי גלם בדרגן סיכון גבוהה יותר. לבסוף יש גם מנדפים קבועים ומנדפים ניידים. יהיה עליכם לבחור את המנדפים המתאימים ביותר לצרכים שלכם ולעבוד המתבקשת במעבדה ועם חומרי הגלם המדוברים. 

איך נדע מה מתאים לנו ביותר?

כאמור יש מנדפים מסוגים שונים ולעתים זה עשוי לבלבל את בעלי המעבדות – איזה מנדף הם עשויים להצטרך? האם זה יתאים לדרישות משרד הבריאות? ועוד. אנו בחברת סטטיטק מתמחים בייצור, ייבוא ושיווק מנדפים למעבדות וכן ציוד למעבדות. הצוות המקצועי שלנו ישמח לייעץ לכם בנושא ולספק לכם את המנדפים המתאימים ביותר לצרכים שלכם עם אחראיות על כך. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות. 

תודה לחברת סטטיטק שעזרה בהכנת הכתבה. מוזמנים לבקר באתר החברה ולהתרשם ממגוון המוצרים: https://www.statitech.co.il/

מוקד טלפוני

כל היתרונות של מוקד טלפוני לעסק שלכם

עסקים רבים בתחומים שונים זקוקים למוקד טלפוני באמצעותו יוכלו לתקשר בין העובדים בעסק וכמובן עם לקוחות החברה. התקשורת עם הלקוחות הינה קריטית לתפעול השוטף של העסק, לחוויית השירות המסופקת ללקוחות ולהצלחת העסק באופן כללי. כאשר ללקוח אין מענה אנושי לדבר אתו הוא עשוי לכעוס, להתאכזב וכמובן לעזוב את החברה. לכן מוקד טלפוני לעסק הוא חיוני יותר מאי פעם למרות כל אפשרויות השימוש בצ'אטים, באינטרנט וכו'. להיפך – אנו באומניטלקום דואגים לנתב את הטכנולוגיה המתקדמת ולייצר בעזרתה פתרונות מתקדמים לעסקים בכל סדר גודל, כאשר בית העסק יוכל ליהנות משירותים מותאמים אישית שבהם גייסנו את הטכנולוגיה והכלים השונים שפיתחנו לטובת שיפור וייעול המוקד הטלפוני והשירות בעסק שגם בית העסק ירוויח וגם הלקוחות ייהנו מחוויית לקוח טובה יותר.

שילוב טכנולוגיות להתייעלות בעבודה

המוקד הטלפוני הוא למעשה מערכת המנוהלת על ידי דאשבורד אחורי ראשי שבאמצעותו ניתן יהיה להתאים אישית את הפונקציות השונות של המערכת והשימושים השונים בה לפי צרכי העסק. המערכת תהיה מחוברת לכל המכשירים בעסק, גם בין הסניפים השונים של החברה ויאפשרו תקשורת מהירה, נוחה ויעילה בין העובדים בסניפים השונים של החברה ובמחלקות השונות שבה ובין העובדים ללקוחות החברה.

השימוש במוקד הטלפוני המתקדם של אומניטלקום יסייע לכם לשפר את חוויית השירות ללקוח, לייעל את העבודה בעסק, לחסוך זמני המתנה וזמני עבודה, לשפר את הביצועים וכמובן למדוד את הנתונים השונים כדי לדעת היכן צריך לשפר. המוקד מנוהל בהתאמה איישת בהתאם לצרכים שלכם והפונקציות השונות בו גם כן ניתנות להתאמה בהתאם לצרכי הארגון. הרעיון הוא לייצר תהליך רציף בשלבי המכירה, הטיפול בלקוח ומתן השירות הלקוחות עבורו תוך שאנו מפחיתים את זמני העבודה המבוזבזים והמיותרים, מפחיתים את הצורך בהתקנת חומרה מסובכת וחוסכים גם בכוח אדם בשל ההתייעלות בעבודה בעסק.

אפליקציות ופונקציות לשימוש עם המערכת

 • חייגן אוטומטי שבאמצעותו תוכלו לחסוך זמן רב ביצירת תקשורת בין נציגי החברה.
 • מערכת IVR מתקדמת שתבטיח שהשיחה תמיד תנותב אל המקום הנכון.
 • מערכת VMS המאפשרת לשלוח תזכורות והודעות קוליות ללקוחות, לייעל את זמן ההמתנה לנציגים ועוד. 
 • מערכת זיהוי קולי בפיתוח החברה שבאמצעותו הלקוח יוכל לדבר במקום ללחוץ על מקשים מה שישפר את חוויית השירות שלו ויעזור לו להגיע אל הנציג שהוא צריך הרבה יותר מהר.
 • אפשרויות ניהול שיחה שונות: חטיפת שיחה, האזנה לשיחה, לחישה באוזניה לנציג, הצגת נתונים בלייב של השיחות במוקד ועוד. 
 • מחירים אטרקטיביים במיוחד לשיחות בינלאומיות.
 • שירות מיוחד ליצירת מספרי VIP קצרים לשלוחות שונות בארגון כולל מספרים בינלאומיים ועוד.

מערכת לשליחת SMS

הודעת SMS  היא לעיתים קרובות אמצעי התקשורת היעיל, החכם והנוח ביותר. בין היתר, אפשר לראות שימוש בהודעות מן הסוג הזה בין אנשים פרטיים אבל גם בין עסקים. ספציפית, מדובר על דרך לשלוח הודעות שיווקיות ומסחריות עבור לקוחות קיימים או פוטנציאליים. מבחינת בעלי עסקים, הכלי היחיד שמפריד ביניהם לבין SMS כאמצעי תקשורת אפקטיבי היא כמובן מערכת מסודרת שמאפשרת לשלוח את ההודעות באופן מרוכז.

התפקיד העיקרי של מערכת לשליחת SMS היא להקל על בעלי עסקים בארץ ובעולם. כאשר בעלי עסקים משתמשים במערכת כזו, הם מקבלים את האפשרות לשלוח בכל רגע נתון כמות גדולה של הודעות אל שורה ארוכה של לקוחות. ברוב המקרים, ניתן גם לבחור האם לשלוח את ההודעות ללקוחות קיימים כדי לשמר אותם ולהניע אותם לטובת פעולה מסחרית נוספת – או ללקוחות שיכולים להיות חדשים ומגיעים דרך מאגרי מידע שונים.

איך בוחרים מערכת לשליחת SMS?

בעלי עסקים צריכים להשתמש במערכת לשליחת SMS באופן שעולה בקנה אחד עם מאפייני הקמפיין והאינטרסים המסחריים שלהם. כל עוד בעלי עסקים שומרים על פרטיות הנמענים ועל הוראות החוק, לא אמורה להיות בעיה להגדיר תזמון קבוע עבור ההודעות וגם לשלוח אותן בצורה של QA. עם הזמן, בעלי העסקים גם לומדים איזה הודעות SMS מקבלות תגובה ומניעות לפעולה ועל איזה ניסוחים עדיף לוותר.

את כל התכונות הללו של הודעות SMS צריך מלכתחילה לרכז בתוך מערכת מתאימה. מבחינת בעלי עסקים, חשוב שהמערכת הנבחרת עבור שליחת SMS תתאים להם גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. אם לבעלי עסקים מסוימים אין את הניסיון הנדרש בשימוש בהודעות SMS לצורך תקשורת עם לקוחות קיימים וחדשים, יכול להיות שהפתרון יהיה לקבל המלצות מקולגות, אנשי מקצוע או אפילו מתחרים.

בסופו של דבר, העלות המינימאלית של מערכת לשליחת SMS הופכת אותה לאחת ההשקעות המשתלמות ביותר עבור העסק. בעידן שבו אין לעסק הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, כדי לנצל עד תום את היתרונות של הודעת SMS שמגיעות ישר לתוך מכשיר הטלפון הנייד של הלקוחות השונים.

אינטרנט לעסקים

לעומת האינטרנט בבית שמשמש לרוב את הילדים למשחקים וגלישה ברשתות החברתיות או אותנו למגוון פעולות שונות אך בסביבה פחות לחוצה כמו העסק שלנו, בעסק עצמו האינטרנט מסייע לנו במגוון רחב של פעולות. האינטרנט משמש אותנו לחיבור למכשירי סליקה, האינטרנט מאפשר לנו למצוא מידע מהיר, לנהל מערכת לניהול הלקוחות, מערכת לניהול מלאי, המערכת כוללת מידע אודות העובדים והלקוחות בעסק ועוד מגוון רחב של פונקציות חשובות. משום כך אינטרנט לעסקים יהיה שונה מאינטרנט ביתי הן מבחינת בחירת התשתית והספק, הן מבחינת מהירות הגלישה והשימוש באינטרנט והן מבחינת השירותים הנוספים העשויים להתגלות כחיוניים מאוד.

בחירת הספק והתשתית:

אחת ההחלטות הקריטיות בהתקנת אינטרנט לעסקים היא בחירת הספק והשתית. לעתים הם נמכרים בנפרד ולעתים הספק ידאג לכם לחבילת באנדל הכוללת גם ספק וגם תשתית במקום אחד. כלומר בעבודה מול גוף אחד. בסופו של יום אתם תבחרו עם מי הכי נוח ומשתלם לכם לעבוד, הן מבחינת התמיכה הטכנית, הן מבחינת המחיר וכמובן מבחינת מה אתם מקבלים בחבילת האינטרנט שלכם. יש מספר תשתיות אינטרנט בישראל, חלקן טובות יותר, חלקן פחות. חשוב לקחת בחשבון מספר כאשר בוחרים ספק ותשתית: 

 • מהירות הגלישה המוצעת לכם.
 • מהירות הגלישה המקסימלית באזורכם (לעתים רבות יש הפרש בין חבילת הגלישה שלכם למהירות האינטרנט המקסימלית שהתשתית באזור שלכם יכולה להפיק. כדי שלא תשלמו סתם עבור אינטרנט 100 מגה ותקבלו 40 מגה, בדקו זאת עם החברה לפני שתסגרו אתה).
 • איזה סוג תשתית פועלת במקום?
 • כמה מכשירים הולכים להיות מחוברים לאינטרנט במקום? 
 • מה שטח העסק והאם בכל חלל העסק תהיה גישה יציבה ומהירה לאינטרנט?
 • ועוד…

סוגי תשתיות אינטרנט:

DSL – תשתית מאוד נפוצה בישראל ומכיוון שהיא עושה שימוש בתשתית קווי הטלפון של בזק היא גם נמצאת בפריסה מלאה בכל רחבי הארץ. הגרסאות המשודרגות של תשתית זו: SDSL, VDSL, ADSL מספקות שירותי מהירות העלאה והורדה גבוהים יותר בשימוש באינטרנט.

סיבים אופטיים – תשתית איכותית ומאובטחת הבנויה מסיבים אופטיים העשויים מעשרות צינורות זכוכית שקופים. אלה מעבירים מידע במהירות ממקום אחד לאחר ונחשבים לתשתית יקרה יחסית. בשל עובדה זו היא גם נמצאת גם בערים הגדולות ולא בכל מקום בארץ.

כבלים – תשתיות המבוססות על חיבור הכבלים של חברת HOT ואלה נמצאים בפריסה ארצית רחבה אבל לא מלאה. 

לצד אלה תוכלו למצוא מגוון פתרונות נוספים כמו חיבור לווין, חיבור באמצעות מודם סלולרי ועוד.

שירותים נוספים החשובים לעסק שלכם:

ספק אינטרנט לעסקים צריך להבין כי השימוש באינטרנט בעסק הוא הרבה מעבר לשימוש הביתי ולכן הוא ככל הנראה גם יציע לכם מגוון פתרונות חשובים לעסקים שונים. ייתכן וחלק מהשירותים הללו יהיו חשובים וטובים עבורכם וכדאי לבדוק את הנושא. אלו הם מספר שירותים ופרמטרים חשובים שישפיעו על בחירת הספק שלכם:

 • שירות 24/7 כולל מערך טכני מיוחד לבתי עסק.
 • שירותי דואר אלקטרוני.
 • שירותי מצלמות לעסק בענן.
 • שירותי תמיכה באתרי אינטרנט.
 • שירותי גיבוי בענן.
 • פתרונות אבטחה לעסק.
 • מרכזיות חכמות לעסק.
 • התראות חכמות בעסק.
 • גיבויים אוטומטיים.
 • הקמת עסק חכם.
 • ועוד…

היכן לרכוש אינטרנט לעסקים?

ישנם מספר ספקים בישראל שיכולים לספק לכם אינטרנט, אולם שירותי האינטרנט של טריפל סי הם המומלצים ביותר. טריפל סי מציעה לכם לראשונה בישראל את האינטרנט החכם. תוכלו להתחבר, לקבל תמיכה ולערוך את חבילת האינטרנט שלכם באמצעות האינטרנט, ללא צורך בהמתנה טלפונית לנציג וכאשר כל המחירים מולכם ולבחירתכם. כמו כן תוכלו ליהנות מצוות תמיכה מקצועי 24/7 עם מערך מיוחד לעסקים. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לסייע לכם בבחירת חבילת האינטרנט המתאימה ביותר לעסק שלכם.

לפרטים נוספים וליצירת קשר עם חברת טריפל סי

למוקד העסקי 6440* או במספר הישיר 03-9204601

מייל: internet@ccc.co.il

כתובת: הסיבים 49, פתח תקווה 4959504

הלוואות למוגבלים בחשבון

הלוואה – טוב או לא?

הלוואה היא מכשיר פיננסי, שבו המלווה מעביר ללווה סכום כסף מסויים, והלווה מתחייב להחזיר למלווה במועד עתידי את אותו סכום, בתוספת ריבית שמגלמת את מחיר הכסף. האם זה טוב? תלוי למי.

הלוואה היא טובה לצרכי מינוף עסק, שיפור איכות החיים וגם לצרכי גישור כנגד תקבול עתידי. הלוואה עשויה להיות כדאית גם לצורך כיסוי חובות אחרים, בתנאי, כמובן, שפערי הריבית מצדיקים זאת.

מה לגבי לקוחות מוגבלים? האם הם נמנים על אוכלוסית מקבלי ההלוואות? ובכן – ודאי וודאי!! קיימות בשוק חברות ועסקים רבים שהתמחותם במתן הלוואות בכלל, וללקוחות מוגבלים בפרט. הכיצד?

מהו חשבון מוגבל ומיהו לקוח מוגבל?

לקוח מוגבל הוא לקוח אשר במהלך שנים-עשר חודשים, סירב הבנק לכבד עשרה שיקים שמשך, ובלבד שחלפו לפחות 15 ימים בין הסירוב הראשון לסירוב האחרון. ישנם מספר סוגים של הגבלה, בהתאם לחומרתה (מוגבל, מוגבל חמור, מוגבל מיוחד). ההגבלה מתבטאת במספר נושאים, כאשר משמעותה הראשונה היא הגבלה במשיכת שיקים ובפתיחת חשבון נוסף. דהיינו, לקוח מוגבל מנוע מלמשוך שיקים בחשבונו המוגבל, ומנוע מפתיחת חשבון נוסף.

בעל עסק אשר נקלע למצוקה זמנית כלשהי, שגרמה לו הגבלה בחשבון העסק, עלול למצוא עצמו מחוץ לעסק רק בשל כך. הוא הדין לגבי משפחה שעקב אי כשירות זמנית של המפרנס העיקרי – חשבון הבנק שלו הוגבל, ולכן המשפחה  מתקשה להתכלכל.

ההגבלה בחשבון יכולה להיות הזדמנות  להתרגל להתנהלות ללא שיקים ולעבור להתנהלות על בסיס מזומן והעברות בנקאיות. אמנם בשיקים טמונים היתרונות של דיני שטרות, אך בעידן הטכנולוגי שאנו שרויים בו נראה כי השימוש בשיקים ילך ויפחת ממילא.

הלוואות למוגבלים בחשבון

אז לאחר שסקרנו את מכשיר ההלוואה ומהותה של ההגבלה בחשבון עבור לקוח מוגבל, נוכל לסכם ולומר שעבור לקוח מוגבל, נטילת הלוואות למוגבלים עשויה לשפר את מצבו הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. לטווח הקצר ישתפר מאוד תזרים המזומנים שלו, ובטווח הארוך לכשתסתיים תקופת ההגבלה בחשבון, כבר ידע הלקוח לעבוד ללא שיקים, מה שיבטיח שחשבונו לא יוגבל שנית עקב החזרות שיקים.

טכנולוגיה בעולם השיניים

ענף השיניים מתקדם בקצב מהיר וזה בא לידי ביטוי גם באימוץ פתרונות טכנולוגיים חדשים, שעד לפני מספר שנים היו בגדר חלום רחוק בלבד. אז במה מדובר ואיך נהנים מזה? הנה כל התשובות

ענף רפואה הוא בין הראשונים לאמץ פתרונות טכנולוגיים שכבר הוכיחו את עצמם. למרות רגולוציה וחשש של רופאים מפני פתרונות טכנולוגיים שעוד לא נבדקו בתנאי שדה, ניתן לראות יותר ויותר אימוץ של טכנולוגיות חדשות גם בשדה הבריאותי. יתרה על כך, את רוב הטכנולוגיה אפשר לייחס לעולם השיניים – בין גם בגלל חששות של המטופלים ובין אם בגלל גמישות שמאפיינת את התחום עצמו.

טכנולוגיה בעולם השיניים משרתת את כל הגורמים המעורבים. ראשית, היא עולה בקנה אחד עם האינטרסים של רופאי השיניים שרוצים להשיג תוצאות טובות יותר במינימום כאב או תופעות לוואי. שנית, היא מקלה גם על המטופלים שחוששים מטיפולי שיניים ולעיתים אפילו מעדיפים לוותר עליהם לגמרי – אלא אם יהיה פתרון שיעזור להם להתמודד עם הכאב ויפחית אותו עד כמה שאפשר.

בחירת פתרונות טכנולוגיה בעולם השיניים

כניסה לעובי הקורה מגלה שיש כמה פתרונות טכנולוגיה שכבר מאומצים כיום בעולם השיניים. דרך אחת להתרשם מהם תהיה להתייעץ עם אנשי מקצוע כגון רופאת שיניים חיה מאיר, אך באותה מידה ניתן גם לעקוב אחר המידע המפורסם באתרי האינטרנט והרשתות החברתיות.

הנה למשל כמה טכנולוגיות חדישות ברפואת שיניים שמהן כדאי להתרשם גם לפני שבוחרים את הרופא המטפל:

א. יישור שיניים – גולת הכותרת בדור הנוכחי של טכנולוגיה בעולם השיניים היא יישור שיניים. אם בעבר נאלצו גברים ונשים בגילאים שונים לסבול משיניים עקומות או להתפשר על תקופת טיפול ארוכה ומסורבלת עם ביטוי פיזי וחזותי ברור, הרי שכיום יש סדים שקופים במקום ברזלים וניתן גם להלבין אותם.

ב. שתלים דנטאליים – עוד תחום שבו ניתן לראות את השינוי הגדול נמצא תחת ההתמחות של רופאת שיניים חיה מאיר וכולל את השימוש בשתלים דנטאליים. כאן הדגש הוא על שימוש בשתלים מיוחדים ועל האפשרות לבצע השתלות דנטאליות בתוך זמן קצר מאוד.

ג. חומרי מילוי סתימות – אי אפשר לדבר על חידושים בתחום של רפואת שיניים בלי להזכיר חומרי מילוי סתימות. למרות שרוב המטופלים לא ממש מודעים לסוג חומרי מילוי הסתימות שבהם רופאי השיניים משתמשים, יש לזה השפעה דרמטית על איכות החיים שלהם. בין היתר, חומרי המילוי שבהם משתמשים עוזרים לשדרג את הטיפולים השוטפים והם מפחיתים את הכאב וחוסר הנוחות.

ד. הרמת סינוס – רופאת שיניים חיה מאיר ורופאי שיניים אחרים שמתמחים בחניכיים מכירים מקרוב את הטכנולוגיה הקיימת עבור הרמת סינוס. במילים פשוטות, מדובר על טכנולוגיה חדשה שהמטרה שלה היא להרים את הסינוס לצורך עיבוי של העצם. מטבע הדברים, זה הפתרון המומלץ עבור מקרים שבהם לא ניתן לעשות שתלים בצורה הרגילה.

עם מי מתייעצים לגבי הטכנולוגיה החדשה?

הטכנולוגיה החדשה מחדדת את הצורך בהתייעצות עם אנשי מקצוע לפני טיפול רפואי וטיפולי שיניים. כיום יש המון טכנולוגיות חדשות ולא כולן מאושרות על ידי גופי הבריאות והפיקוח העולמיים, לכן רק אנשי מקצוע יכולים לעקוב מקרוב אחר התחום ולעדכן את הלקוחות שלהם.

חוץ מזה, מעקב מקרוב אחר תחומי הטיפול יכול להיות פתרון אידיאלי עבור מי שרוצה לשלב בין סוגים שונים של טיפולים שמבוססים על טכנולוגיה חדשה. בסופו של דבר, כל טכנולוגיה בתחום הרפואה ובעולם השיניים נמדדת השפעה שלה על המטופלים וביכולת שלה לשפר את איכות החיים שלהם.

הפקת דפוס

בית דפוס קויק קופי מציע מגוון רחב של שירותים ואפשר להתייחס אליהם אם רוצים לדעת כיצד לבצע הפקת דפוס. אמנם הפקת דפוס היא כאמור לא השירות היחיד שמבצעים בבית הדפוס הזה, אך היכרות לעומק עם המאפיינים שלו היא דרך מעולה לבחור אנשי מקצוע. במילים אחרות, רוב שירותי הדפוס שואבים השראה מהאופן שבו מבצעים הפקת דפוס ואפשר גם להתרשם מפרויקטים קודמים לפני שמזמינים את השירות הזה.

הסוד של הפקת דפוס בא לידי ביטוי בהתאמה לצרכי הלקוחות. כאשר מתאמים שירות מהסוג של הפקת דפוס, מתייחסים בנפרד לכל אחד מקהלי היעד הבאים:

א. אנשים פרטיים – אנשים פרטיים זקוקים לשירותי הפקת דפוס של בית דפוס קויק קופי באירועים מיוחדים. אם למשל מדובר על ימי הולדת, ימי נישואין או חגיגות בר מצווה ובת מצווה, ניתן לנצל את ההזדמנות ולהדפיס כמויות גדולות של מסמכים בתוך זמן קצר.

ב. בעלי עסקים – רוב הביקוש לשירותי הפקת דפוס מגיע מכיוון בעלי עסקים. כאן היתרון הוא שהפקת הדפוס היא הוצאה מוכרת לכל דבר ועניין, מה שמצמצם את חבות המס עבור בעל העסק. כמו כן, הפקת הדפוס מאפשרת לייצר פליירים, עלונים וחוברות שיווק וכך לקדם את העסק מול הלקוחות הקיימים או החדשים.

ג. עיריות ומוסדות – גם בסקטור הציבורי יש ביקוש מסוים לשירותי הפקת דפוס. המאפיין של שירות לעיריות ומוסדות הוא שצריך לעמוד בתנאי מכרז, לכן גם קיימת תחרות בין בתי הדפוס שיש להם מספיק שנות ניסיון וכלים רלוונטיים.

מה כוללת הפקת הדפוס?

התכנים שאותם מזינים אל תוך הפקת דפוס הם פונקציה של צרכי הלקוחות. באופן עקרוני, כל הפקת דפוס יכולה לכלול הדפסת מסמכים וגיליונות ויש גם הפקות מיוחדות של דפוס אופסט או הדפסת תכניות אדריכלות.

בכל מקרה, השאיפה היא לרכז כמה שיותר שירותי דפוס תחת קורת גג אחת. אם עושים זאת בצורה נכונה, מגדילים את הסיכוי לכך שהתוצר של הפקת דפוס יתאים גם לאנשים פרטיים וגם ללקוחות מסחריים. לאחר מכן, ניתן לבדוק את ההתאמה של השירות לדרישות המוסדות הציבוריים.

יעוץ עסקי שיווקי

מי זקוק לייעוץ עסקי שיווקי? למעשה כל עסק תלוי ביכולות השיווק שלו בהינתן שהמוצרים שהוא מייצר או מוכר הם ברמה סבירה ומעלה, וכך לגבי עסקים מעניקי שירות. האתגר הגדול של כל עסק חדש כוותיק הוא השיווק. כאשר מתכננים עסק חדש ומכינים את התוכנית העסקית יש צורך להקדיש פרק משמעותי לתוכנית השיווק של העסק. בלעדי זה לא תצליחו להשיג משקיעים או הלוואות מהירות מכיוון שכל איש עסקים יודע שהצלחתו או מפלתו של כל עסק תלויה לפני הכל ביכולות השיווק של העסק ובניהול נכון של כל מערך השיווק.


התחרות הקיימת בין העסקים השונים מחייבת רמה שיווקית מאד גבוהה ומאד מעודכנת נכון לסוג העסק. ברור ששיווק של מספרה לא יהיה זהה לשיווק של חברה המייצרת תשתיות לאינטרנט, אבל בעיקרון שני העסקים הללו זקוקים לייעוץ עסקי שיווקי – כל אחד ברמה שלו. ייעוץ עסקי שיווקי: תחרות = שיווק נכון.

ייעוץ עסקי שיווקי מתמקד בהכנת אסטרטגיה שיווקית נכונה ובפעולות שיווקית מעשיות לגבות את האסטרטגיה שנבחרה. אמצעי השיווק העומדים לרשות כל עסק הם מאד מגוונים ויש לדעת איזה מהם ישרתו את העסק שלכם בצורה היעילה והרווחית ביותר, וכאן נכנס יועץ עסקי שיווקי לפעולה. יועץ כזה ידע לתכנן עבורכם תוכנית שיווקית מקיפה שמותאמת לסוג העסק שלכם, לתקציב וליעדים המסחריים שלכם. אמצעי השיווק העומדים כיום לרשות העסקים הם מאד מגוונים וכוללים בין היתר:

 • שיווק ישיר
 • שיווק באינטרנט
 • שיווק במשלוחים
 • שיווק באמצעות מועדוני לקוחות
 • שיווק באמצעות תלושים ומבצעים
 • שיווק על יד פרסום מסיבי בדרכים שונות
 • שיווק מבית לבית

יועץ שיווקי ידע לייעץ לכם אודות דרכי השיווק הרצויות לעסק שלכם ולהמליץ על דרכי פעולה מעשיות כדי לקדם את השיווק של העסק ליצירת רווחים.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי ניתן לסוגים שונים של אנשים, מוסדות וארגונים שונים ולצרכים מגוונים. ייעוץ עסקי ניתן על ידי יועצים כלכליים בתחומים שונים לרבות תחום ההשקעות, תחום הפיננסיים, תחומי ניהול עסקים וכדומה, ובנוסף ניתן ייעוץ עסקי גם על ידי מאמנים אישיים המתמחים בתחום הכלכלי בין אם מדובר באימון לאנשים פרטיים לצרכים משפחתיים או באנשי עסקים מסוגים שונים.

ייעוץ עסקי לכל אחד

רובנו רוכשים ועוסקים במקצועות שונים בחיים, אבל לא משנה באיזה מקצוע נבחר, תמיד נצטרך לדעת או להבין משהו בניהול כלכלי נכון. ניהול כלכלי נכון מתייחס לכל דבר לרבות:

 • ניהול כלכלי של הבית והמשפחה
 • ניהול כלכלי של עסקים שונים
 • ניהול כלכלי של ארגונים ומוסדות
 • ניהול כלכלי של עמותות
 • ניהול כלכלי של מוסדות כלכליים ופיננסיים
 • ניהול כלכלי של מוסדות ציבוריים, חינוכיים ואחרים
 • ייעוץ עסקי

במילים אחרות, כל אחד צריך להבין בכלכלה כדי להצליח בכל אחד מהתחומים הללו ובמיוחד עם הוא או היא מעוניינים להקים עסק עצמאי על בסיס ידע מקצועי בתחום אחר.

מיהו יועץ כלכלי – ייעוץ עסקי טוב

ייעוץ עסקי ניתן על ידי אנשים שלמדו את מקצועות הכלכלה השונים לרבות כלכלה וניהול, כלכלה ושיווק וכדומה. יועץ כלכלי הוא איש מקצוע שמסוגל לפרק לגורמים כלכליים את המוסד שלכם (בית, עסק, ארגון וכדומה) ולבחון אותו בקפדנות. לאחר מכן הוא יוכל להמליץ לכם על דרכים להתנהלות כלכלית יעילה וטובה יותר בהתאם לאמצעים העומדים לרשותכם, התוכנית העסקית שלכם או תוכנית העבודה שלכם.

יועץ כלכלי נותן ייעוץ בתחומים הפיננסיים, בתחום החשבונאות, בתחום ניהול המלאים וכוח האדם וכיוצא באלה. ראייה רחבה של הקיים עם יכולת ניתוח כלכלית מעמיקה ואפשרות להתוות דרכי פעולה מעשיים לשיפור המצב הופכים יועץ כלכלי ליועץ טוב ומועיל.