ציפויי שיניים בחרסינה

לאורך השנים השאיפה לחיוך המושלם עם שיניים לבנות ומרשימות, נחשב לאידיאל היופי המושלם. ציפוי שיניים בחרסינה נחשב לאחד הטרנדים המבוקשים אשר מאפשר לקבל שיניים לבנות מרשימות שתוכלו להשוויץ בהן בעבודה, מול משפחה וחברים ובתמונות משפחתיות או אפילו בתמונות באינסטגרם. שיטת ציפוי בחרסינה קיימת מארה"ב כבר ארבעים שנה ויותר, והיא נחשבת לאחת השיטות המבוקשות לשיניים לבנות. השיטה מבוססת על ציפוי חרסינה דק של 0.2-0.3 מ"מ המודבק בשיטה ייחודית על השיניים. וכך זה עוזר לקבל שיניים לבנות ומושלמות. בשיטה של ציפוי חרסינה גם ניתן לגבש מודל משוער של המבנה הסופי לשיניים לאחר הטיפול, לאחר ייעוץ ושיחה עם המטופל, וגיבוש מודל כזה במעבדה.  אתם כבר לא צריכים לחשוש לחייך , אף פעם, כי בשיטה של ציפוי חרסינה לשיניים אתם מקבלים שיניים מושלמות שתוכלו לחייך איתן מתי שתרצו ובכל מקום שתבחרו .

אתם יכולים להגשים את חלומכם לשיניים לבנות מושלמות בעזרת ציפוי חרסינה לשיניים, בכל מרפאת שיניים המבצעת טיפולים מסוג זה. טיפולי שיניים ליצירת שיניים לבנות אינן מהוות טיפול רפואי בשל בעיה בריאותית למשל, אלא מהווה צורך אסתטי לקבלת שיניים לבנות יפות. טיפולים אסתטיים נחשבו בעבר למותרות או לפינוק אך כיום טיפולים אסתטיים מגוונים נגישים לקהל הרחב לשפע של טיפולים אסתטיים לשיפור מראה הפה.  טיפולים אסתטיים דנטאליים הם מבוקשים בכל גיל, לשיפור מראה הפה והשיניים, לכל המינים, ובמגוון רחב של תרבויות בעולם. 

טיפול בציפוי חרסינה יוכל לסייע במגוון רחב של בעיות כגון צבע לא אחיד של השיניים או רווחים בין השיניים וכך ציפוי חרסינה יוכל לשפר את הנראות החיצונית של השיניים במקרים אלו. ציפוי חרסינה יוכל לתת מראה אסתטי משופר לשיניים, במסגרת הטיפולים האפשריים לשדרוג מראה השיניים, עבור נשים וגברים, בכל גיל. גם נשים וגם גברים וכן נערים ונערות, ישאפו לשפר את מראה השיניים, כאשר נדרש לכך, ואז ציפוי חרסינה הוא פתרון אידיאלי בסוגיה זו. כי בסופו של דבר, מי לא ירצה לעשות הכל כדי לשפר את המראה האסתטי של חלל הפה, במיוחד של השיניים? התשובה ברורה מאליו כי בעידן המודרני של רשתות חברתיות, כגון הפייסבוק והאינסטגרם, בהם קיימת חשיבות רבה לנראות החיצונית, הבאה לידי ביטוי בתמונות פרופיל ובתמונות של המשתמשים ממעשיהם בחיי היומיום, מדי יום ומדי שעה .בעידן הרשתות החברתיות, בו אנשים מפרסמים מדי יום את שגרת יומם עם תמונות שלהם, קיימת חשיבות למושלמות של המראה החיצוני כסממן לפופולאריות ולקבלת כמות גדולה של לייקים ותגובות חיוביות על המראה החיצוני, באינסטגרם ובפייסבוק. אצל בני נוער במיוחד, אך גם אצל מבוגרים, קבלת הפידבק החיובי מהסביבה למראה החיצוני הפך להיות יותר פופולארי בעשורים האחרונים מאשר אי פעם, במיוחד מאז עליית הפופולאריות של הרשתות החברתיות. הרשתות החברתיות הפכו לטרנד פופולארי שרק הולך וגדל, ובעידן בו המראה החיצוני כה חשוב לבני הנוער, אז עולה גם הדרישה לטיפולים אסתטיים מגוונים.

במרפאה של ד"ר מירי פיצ'ר תוכלו לקבל שירות של ציפויי שיניים בחרסינה. ד"ר מירי פיצ'ר היא בעלת רשיון לעסוק ברפואת שיניים בישראל, לאחר שעברה הכשרה מיוחדת באוניברסיטה העברית הדסה בירושלים. ברשותה של מירי ניסיון מקצועיבכל סוגי הטיפולים הדנטאליים בתחום רפואת השיניים והיא תשמח לסייע לכם בשירות מקצועי ואיכותי לאיפולים אסתטיים כגון ציפויי שיניים בחרסינה או טיפולי שיניים אחרים שתבקשו עבורכם. ניתן לפנות למרפאה של ד"ר מירי פיצ'ר בכל בקשה לטיפול שיניים אסתטי הדרוש עבורכם או לאנשים היקרים לכם.

ד”ר מירי פיצ’ר

טלפון: 03-5533347
פקס: 072-2333201
כתובת: שדרות דוד המלך 1. פינת אבן גבירול 70 (כיכר רבין) , תל-אביב

רשתות חברתיות של המרפאה:

פייסבוק

טוויטר

יוטיוב

פינטרסט

2 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x